الزام رانندگان برون شهری گلستان به قوانین مبارزه باقاچاق کالا و ارز
9 ژوئن

الزام رانندگان برون شهری گلستان به قوانین مبارزه باقاچاق کالا و ارز

با برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، رانندگان برون شهری استان گلستان ملزم به رعایت این قوانین در حین فعالیت های کاری و حمل محمولات تجاری با وسایل حمل ونقل عمومی شدند.

به گزارش گلستان ما، رئیس اداره ترانزیت و حمل ونقل بین المللی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان روز سه شنبه در این دوره آموزشی یک روزه در محل اتحادیه شرکت های تعاونی بار استان گفت: الزام رانندگان به رعایت این قوانین برابر مصوبه دومین جلسه کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز کمیسیون استانی در سال جاری بوده است.

عبدالحمید قوچاقی افزود: با برگزاری این دوره، مفاهیم قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به رانندگان منتقل شد تا رویه های حقوقی در هنگام تنظیم قراردادهای همکاری با شرکت های حمل ونقل و حمل محمولات تجاری؛ رعایت و به مفاد بارنامه ها و ضمیمه اسناد نیز، توجه شود.

معاون اداره کل تعزیرات حکومتی گلستان نیز در این دوره به بیان تجربیاتی از حوزه قاچاق و اتفاقات پیش آمده برای رانندگان پرداخت و رانندگان را به هوشیاری و نقش آنان در پیشگیری و بازدارندگی از عواقب سوء این پدیده متوجه ساخت.

گفتنی است؛ تعداد رانندگان شاغل در بخش برون شهری استان گلستان بیش از 15 هزار نفر می باشد.

جلسه الزام رانندگان در قاچاق ارز

جلسه الزام رانندگان در قاچاق ارز

منبع: گلستان ما

برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

, , , ,

Comments (No Responses )

No comments yet.

دیدگاهتان را بنویسید

شرکت حمل و نقل بین المللی راد ترابر اسپادانا – حمل و نقل بین المللی حمل دریایی حمل زمینی- حمل ریلی حمل هوایی ترانزیت کانتینر کامیون واگن ترخیص کشتی فله بر کشتی بالک حمل تانکر کامیون یخچالی کانتینر یخچالی چارتر کشتی © All Rights Reserved.2021

طراحی و. اجرا m.geramian