حمل و نقل دریایی:

حمل و نقل دریایی شاخه ای از حمل و نقل است که در توسعه تجارت خارجی نقش مهمی ایفا می کند. این شاخه از حمل و نقل به واسطه داشتن مزیت هایی از جمله هزینه پایین حمل کالا، پرداخت وجه در مقابل اسناد معتبر و سرعت عمل در حمل حجم بالایی از کالا، از مناسب ترین روش های حمل و نقل به شمار می آید.

شرکت راد ترابر اسپادانا با بهره مندی از نیروهای با تجربه و زبده و برخورداری ازقراردادهای رسمی همکاری و بهره گیری از کریرها و شرکتهای بزرگ کشتیرانی در بیشتر کشورهای دنیا قادر است، مشاوره و سرویسهای مناسبی را جهت حمل کالاهای وارداتی یا صادراتی در بخش حمل دریایی در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد . همکاری با شرکتهای بزرگ صنعتی و بازرگانی مؤید سرویسهای مناسب راد ترابر اسپادانا به مشتریان محترم میباشد.

سرویس های دریایی ما عبارتند از:
صادرات و واردات
سرویس کانتینری
سرویس FCL و LCL فول کانتینر و خرده بار
حمل بار فله Break Bulk
انجام خدمات Door To Door

حمل و نقل هوایی:

این شیوه حمل کالا بیشتر برای محمولات اورژانسی که با کمبود زمان روبرو هستند و یا ارزش کالایی آنها بسیار بالا است استفاده می شود.
قیمت کالا، وزن کالا و رابطه نسبی میان این دو، همچنین میزان اهمیت زمان حمل و وزن کالا از نظر حجمی در تصمیم گیری برای انتخاب نوع حمل و نقل موثر است.
هرچه نسبت ارزش کالا به وزن آن افزایش یابد حمل آن بصورت هوایی مقرون به صرفه تر میباشد. درصورتیکه عامل زمان در حمل کالا دارای اهمیت زیادی بوده یا زیان ناشی از تاخیر در رسیدن بار بیشتر از صرفه جویی حاصل از حمل آن به صورت حمل و نقل دریایی یا زمینی باشد حمل کالا بصورت هوایی موجه تر بنظر می رسد.

شرکت رادترابر اسپادانا با برخورداری از نمایندگیهای معتبر در کشورهای مختلف قادر به ارایه بهترین نرخهای رقابتی به مشتریان خود میباشد.

حمل و نقل ریلی:

شرکت رادترابراسپادانا در زمینه‌ی حمل و نقل ریلی با توجه به امکانات موجود و در حال گسترش خود و بر اساس توافقنامه‌های منعقده، کلیه‌ی خدمات مربوط به حمل انواع کالاهای صادراتی، وارداتی و ترانزیتی را از ایستگاه‌ها و مبادی مرزی کشور به کلیه‌ی ایستگاه‌های راه آهن کشورهای آسیای میانه، روسیه، اکراین را برابر تعرفه های اس ام جی اس انجام می دهد،این شرکت آمادگی انعقاد قراردادهای حمل ریلی از مبدا ایران به کشورهای سی آی اس و بالعکس با تضمین تامین انواع واگن مورد نیاز را دارد. صاحبان کالا می‌توانند برای صادرات، واردات و ترانزیت محصولات‌شان به‌صورت دراز مدت و بدون وقفه، برنامه‌ریزی نموده و با اطمینان خاطر نسبت به انعقاد قرارداد بین‌المللی اقدام نمایند.

حمل و نقل زمینی و ترانزیت :

شرکت حمل و نقل بین المللی راد ترابر اسپادانا با استفاده از شیوه های اصولی مدیریت سی آر ام ، همچنین به پشتوانه عملکرد صحیح و موفق پرسنل مجرب و کار آمد و بهره مندی از فعالیت گسترده نمایندگی های خود در مناطق مختلف به ویژه مناطق مرزی , بر خورداری از امکانات متنوع از جمله نمایندگی در کشورهای سی آی اس و کشورهای اروپایی من جمله انبار اختصاصی در کشورهای ترکیه و بلغارستان جهت ترانسشیپ محمولات ارسالی از تمام نقاط اروپا به انبار بلغارستان و ترکیه و تخصص ویژه در زمینه حمل محموله پنبه از مسیر سی آی اس با کامیون و راه آهن با قیمتهای رقابتی ، تاکنون توانسته است به موفقیت های چشمگیری دست یافته و به نامی آشنا و قابل اعتماد نه فقط در ایران بلکه در کشورهای همسایه مبدل شود.

سایر خدمات :

حمل محمولات پروژه ای و ترافیکی
خدمات گمرکی
بیمه کالا :این شرکت با داشتن قرارداد بیمه با شرکتهای بیمه قادر به بیمه محمولات در اسرع وقت به صورت فارسی و لاتین با حداقل قیمت میباشد.
مشاوره حمل : شرکت راد ترابر اسپادانا دارای کادری مجرب جهت ارایه و پیشنهاد بهترین روش حمل به مشتریان خود میباشد.

شرکت حمل و نقل بین المللی راد ترابر اسپادانا – حمل و نقل بین المللی حمل دریایی حمل زمینی- حمل ریلی حمل هوایی ترانزیت کانتینر کامیون واگن ترخیص کشتی فله بر کشتی بالک حمل تانکر کامیون یخچالی کانتینر یخچالی چارتر کشتی © All Rights Reserved.2022

طراحی و. اجرا m.geramian