حمل و نقل زمینی در ایران، اوایل با استفاده از حیوانات انجام می‌شد و حتی در زمان هخامنشی، ایران سردمدار این روش در دنیا بوده است و ایستگاه‌هایی به نام چاپارخانه برای حمل کالاهای خرد و نامه‌ها وجود داشته است. این روش‌ها بعدها با استفاده از چرخ‌ها و ارابه‌ها و کاروانسراها در زمان صفویه تکامل پیدا کرد. حمل و نقل مدرن در ابتدا، در زمان قاجار و با استفاده از کامیون‌ها صورت می‌گرفت و در زمان پهلوی اول، با راه‌اندازی راه آهن سراسری ایران، به پیشرفت‌های زیادی رسید.

حمل‌ و نقل زمینی یک روش مناسب و ساده برای جابجایی کالا است. اما چه دلایلی برای مناسب بودن این روش وجود دارد. در صورت استفاده از این روش از چه مزایایی برخوردار خواهیم شد؟

 

  • مقرون به صرفه­ترین روش حمل و نقل کالا در داخل و خارج کشور
  • ردیابی راحت و در دسترس کالای شما در همه مسیرها
  • صرفه جویی در هزینه بسته بندی انواع کالا ها برای جا به جایی
  • تحویل سریع و به موقع بر اساس برنامه تحویل داده شده

حمل و نقل زمینی یک روش حمل و نقل ارزان قیمت است و عموماً برای حمل وسایل بزرگ که حساس به زمان نیستند استفاده می شود. حمل و نقل زمینی به میانگین زمان حمل و نقل بین 3 تا 10 روز نیاز دارد. اگر حمل و نقل شما به یک شبه، سرعت بالا یا تحویل بین المللی نیاز دارد، پس استفاده از حمل و نقل ریلی، حمل کانتینر اقیانوس یا حمل و نقل هوایی را به عنوان گزینه حمل و نقل در نظر بگیرید. با حمل و نقل زمینی، زمان تحویل صرفاً تابعی از مکان بین فرستنده و گیرنده است.تمام ماشین­هایی که برای حمل بار تعیین شده اند یک شکل نیستند. بسته به میزان کالا نوع و حجم آنها ما روش های متفاوت و کامیون های مناسب را به شما پیشنهاد می­دهیم. شرکت حمل و نقل بین المللی راد ترابر اسپادانا با استفاده از شیوه های اصولی مدیریت (CRM)، همچنین به پشتوانه عملکرد صحیح و موفق پرسنل مجرب و کار آمد و بهره­مندی از فعالیت گسترده نمایندگی­های خود در مناطق مختلف به ویژه مناطق مرزی, برخورداری از امکانات متنوع از جمله نمایندگی در کشورهای (CIS) و کشورهای اروپایی من جمله انبار اختصاصی در کشورهای ترکیه و بلغارستان جهت ترانسشیپ محمولات ارسالی از تمام نقاط اروپا به انبار بلغارستان و ترکیه و تخصص ویژه در زمینه حمل محموله پنبه از مسیر (CIS) با کامیون و راه­آهن با قیمت­های رقابتی، تاکنون توانسته است به موفقیت­های چشمگیری دست یافته و به نامی آشنا و قابل اعتماد نه فقط در ایران بلکه در کشورهای همسایه مبدل شود.

حمل  و نقل بین المللی، حمل دریایی، حمل زمینیحمل ریلی، حمل هوایی، ترانزیت،کانتینر، کامیون، واگن، ترخیص، کشتی فله بر، کشتی بالک، حمل تانکر، یخچالی، چارتر کشتی، گواهی نامه بین المللی CMR(سی ام آر)، کاپوتاژ، کارنه تیر، کشنده، کفی، چادری، گمرک، برگه سبز، دفترچه خروج، جذب راننده

شرکت حمل و نقل بین المللی راد ترابر اسپادانا – حمل و نقل بین المللی حمل دریایی حمل زمینی- حمل ریلی حمل هوایی ترانزیت کانتینر کامیون واگن ترخیص کشتی فله بر کشتی بالک حمل تانکر کامیون یخچالی کانتینر یخچالی چارتر کشتی © All Rights Reserved.2022

طراحی و. اجرا m.geramian