حمل و نقل دریایی شاخه ه­ای از حمل و نقل است که در توسعه تجارت خارجی نقش مهمی ایفا می­کند. این شاخه از حمل و نقل به واسطه داشتن مزیت­هایی از جمله هزینه پایین حمل کالا، پرداخت وجه در مقابل اسناد معتبر و سرعت عمل در حمل حجم بالایی از کالا، از مناسب­ترین روش­های حمل و نقل به شمار می­آید. حمل و نقل دریایی از مهم­ترین حالت های حمل و نقل می باشد که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می­گیرد. قرن­هاست که این روش به بشر کمک می کند تا شرایط سفر و تجارت خود را برآورده سازد. با وجود اختراع حالت­های جدید حمل و نقل، حمل دریایی اهمیت خود را از دست نداده است. طبق یک تخمین، حدود 90 درصد حمل و نقل بین المللی در جهان از طریق دریا انجام می­شود.

مزایای حمل و نقل دریایی چیست ؟

بیش از 90٪ کالاهای جهان از طریق دریا حمل می­شوند و دلیل این امر مزایای متعدد این روش برای تجارت خارجی در مقایسه با حمل و نقل هوایی، حمل و نقل ریلی یا حمل و نقل جاده­ه ای است. در یک اقتصاد جهانی در حال رشد، ضرورت حمل حجم بیشتری از محموله­ها در کمتر زمان ممکن افزایش می­یابد. حمل و نقل در توسعه زندگی روزمره ما تاثیر به سزایی دارد، حتی اگر بعضی اوقات از این واقعیت غافل باشیم. برای کمک به درک اینکه چرا این شیوه حمل و نقل کالا مورد علاقه شرکت ها و تجارت های بزرگ است، به نکات زیر دقت کنید:

  • ارزان ترین روش برای حمل و نقل کالا
  • کمترین میزان خسارت و آسیب کالا
  • ایدهآل­ترین روش برای حمل کالاهای بزرگ
  • کمترین میزان آلودگی محیط زیست

شرکت راد ترابر اسپادانا با بهره­مندی از نیروهای با تجربه و زبده و برخورداری ازقراردادهای رسمی همکاری و بهره­گیری از کریرها و شرکت­های بزرگ کشتیرانی در بیشتر کشورهای دنیا قادر است، مشاوره و سرویس­های مناسبی را جهت حمل کالاهای وارداتی یا صادراتی در بخش حمل دریایی در اختیار مشتریان گرامی قرار می­دهد. همکاری با شرکت­های بزرگ صنعتی و بازرگانی مؤید سرویس­های مناسب راد ترابر اسپادانا به مشتریان محترم می­باشد.

سرویس های دریایی ما عبارتند از:

شرکت حمل و نقل بین المللی راد ترابر اسپادانا – حمل و نقل بین المللی حمل دریایی حمل زمینی- حمل ریلی حمل هوایی ترانزیت کانتینر کامیون واگن ترخیص کشتی فله بر کشتی بالک حمل تانکر کامیون یخچالی کانتینر یخچالی چارتر کشتی © All Rights Reserved.2021

طراحی و. اجرا m.geramian